FEZA TASARIM

[vc_row row_type=”row” type=”grid” video=”” video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” background_image=”” parallax_speed=”” background_color=”” css=”.vc_custom_1432547512827{margin-bottom: 50px !important;}”][vc_column width=”1/4″][vc_column_text css_animation=””][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar”][/vc_column_text][vc_single_image image=”74904″ border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_self” img_size=”1200X740″][vc_column_text]Feza tasarım, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren Feza tasarım, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”15″ images=”75133,74839,75136,75129,75131,74840,75130,75134,75135″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”1200×740″][vc_column_text]FEZA LOGO     kurumsal yapıların projelendirilmesi ve uygulaması konularında 1997’den beri uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Günümüzdeki hızlı gelişmelere paralel yeni hedefler belirleyen Feza tasarım, yeni projeler geliştiren ve gelişimin getirdiği sorumlulukları paylaşan bir mimari felsefeye sahiptir. Bizler bu felsefeyle yola çıkarak, her türlü kurumsal yapının iç mimari problemlerini çağımızın getirdiği gerekliliklerle çözüyoruz.

Feza tasarım için tasarım sadece biçimlerin, şekillerin ve malzemelerin birleştirildiği soyut bir eylem değil, bir problem çözme çabasıdır. Var oluş sebebimiz, insanın içinde bulunduğu alanlardaki yaşam koşullarını geliştirmek ve ilham verici mekanlar yaratmaktır.

Problem çözmeyi sanatsal bir biçime yükselterek, insanların çalışma biçimlerini çeşitlendiriyor böylece insanların yaşam tarzlarını zenginleştiriyoruz.

‘İç Mimarlık bizim için iç mekan yaşam standartlarını yükseltme sanatıdır!’

mtr-yeni-gorsel-5

HİZMETLERİMİZ

Mimari ve iç mimari alanlarında hizmet veren Feza Tasarım’ın son yıllardaki işlerinin çoğunluğunu ofis alanları, çeşitli genel müdürlükler, finansal kurum şubeleri ve mağazalar oluşturmaktadır. Fuar standları, konutlar ve endüstriyel yapılar gibi konulardaki pek çok çalışmasının yanı sıra, çeşitli yarışma dereceleri ve mesleki yayın organlarında yayımlanmış projeleri bulunmaktadır. Feza Tasarım’ın sunduğu hizmetleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz

Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri /Konsept Tasarımı /Proje Yönetimi / Mimari Projeler / İhale Hizmetleri /Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi/ Mekanik-Elektrik, İnşaat Mühendisliği, Peyzaj Gibi Farklı Disiplinlerin Proje ve Uygulamasının Sağlanması ve Koordinasyonu/İç Mimari Uygulama Hizmetleri/Anahtar Teslim Projeler

mtr-mimari-2[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Write a Reply or Comment