MTR NAKLİYAT

3112014022716
isten-ise-tasimacilik
tasima2

MTR Nakliyat evden eve taşıma işlemlerinizde sizlere en büyük desteği sağlamak için varlığını sürdürüyor. Türkiye’nin 81 iline personelleri ve araçları ile kusursuz bir taşıma hizmeti sunuyor. Evden eve nakliyat sektöründe sunduğu bu hizmet neticesinde sektörde tercih edilen en profesyonel firmadır.

Evinizi emin ellere emanet edip siz keyfinize bakabilirsiniz. Bizler ilk olarak bizlere ulaştığınız an sizlere özel bir ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız keşfe çıkılıp taşıma planı yapıldıktan sonra bir taşıma günü belirlenir ve ardından taşıma işlemlerine başlanır.

Taşıma işlemleri için önceliğimiz eşyalarınıza zarar gelmesini engellemektir. Biz evdeki tüm mobilyalarınızı demonte ediyoruz ve küçük parçalar halinde paketleyip sarmalıyoruz. Paketlenip sarmalanan eşyalarınız gelebilecek zararların en aza indirgenmesi için aracın içerisine büyük bir düzen içerisinde istiflenerek yeni adreslerine ulaştırılıyor. Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özenle kurulumları gerçekleştirilerek sizlere teslim ediliyor.

Evden eve nakliyat işlemlerinde daima öncelik yaptığımız işlemde gösterdiğiniz özendir. Böylece hem müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutarak profesyonel bir işe imza atıyorsunuz hem de sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz.

Sizlere kusursuz bir nakliyat hizmeti sunan firmamız tercih etmek istediğinizde daima burada sizleri beklemektedir.

Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden eve nakliyat

Bizim için evden eve nakliyat değer taşımak demektir..

Asansörlü Taşıma

Müşterilerimize en teknolojik çözümleri sunmaktayız.

Eşya Depolama

Özel Depo Sigorta poliçesiyle eşyalarınız güvende.

Ekspertiz Hizmeti

En uygun fiyat teklifi için ücretsiz ekspertiz hizmeti.

Sigortalı Taşıma

Tüm taşıma işlemlerimiz sigorta kapsamındadır.

Sonuçlanan Taşıma

Yaptığımız işlerimizde % 100 memnun müşteri .

1 comment

  1. Sayın MTR,
    İzmir’de evden eve nakliyat için bağlantı kurabileceğim bir ofis yada büronuz varmıdır? saygılar.

    Cevapla

Write a Reply or Comment